روش انتخاب

مشتریان محترم میتوانند بعد از ورود به سایت از منوی بالا گزینه فروشگاه را انتخاب نمایند در این صورت تمام محصولات سایت نمایش داده میشود و یا میتوانند از روی منوی فروشگاه گزینه های دوچرخه یا ماشین شارژی یا لوازم یدکی یا لوازم جانبی را انتخاب نمایند تا به تفکیک انتخاب کالا ها نشان داده شود.سپس بعد از انتخاب کالا یا کالاها وارد سبد خرید خود که بالای صفحه قرار دارد شده و گزینه اتمام خرید را انتخاب کنند و وارد قسمت اطلاعات شما شده  و فیلد های خواسته شده را پر کرده و تیک شرایط و مقررات را زده و ثبت سفارش را انتخاب نمایند تا به درگاه بانک متصل گردند.

 (با کلیک روی عکس شارژی یا دوچرخه عکس کامل آن نمایش داده میشود)

روش پرداخت

مشتریان محترم میتوانند با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب از طریق درگاه پرداخت بانک اقدام به پرداخت صورت حساب خود نمایند. لازم به ذکر است که پس از پرداخت صورت حساب، از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: در صورتی که دوچرخه ای در سایت فروشگاه موجود باشد ولی موجودی انبار آن به اتمام رسیده باشد
مشتریان میتوانند با تماس با شماره فروشگاه ۰۲۱۵۵۴۷۳۱۴۹ نسبت به موجود نمودن آن اقدام کنند.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت پاکبران می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- وارد کردن کد cvv2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و … به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت‌ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.