تعویض کالا

پیک تحویل دهنده کالا در تهران کلیه ملزومات دوچرخه و ماشین شارژی را (شامل ترمز، دنده،لاستیک تیوپ،چراغ،ریموت،ملودی و…) در حضور مشتری چک کرده و بعد به مشتری تحویل مینماید.
در صورتی که مشتری ایراد یا مغایرتی در کالا دید باید همان لحظه از قبول آن خوداری نمایدو پیک کالا را عودت خواهد داد.در غیر این صورت پاکبران هیچ مسعولیتی در مورد تعویض کالا ندارد

تذکر: وجود خط و خش در دوچرخه و ماشین شارژی جزلاینفک آنها میباشد و شامل تعویض کالا نمیگردد.

این بخش فقط مخصوص مشتریان غیر تهرانی میباشد که بوسیله باربری کالای خود را دریافت میکنند
۱) مرجوع کردن کالا به علت وجود اشکال فنی در کالا

مشتران محترم میتوانند در صورت وجود اشکال فنی یا هر اشکال دیگر در کالا  که با شرایط مندرج در این بخش همخوانی داشته باشد ظرف مدت ۲ روز کاری بعد از دریافت کالا با پاکبران تماس گرفته و در صورت برطرف نشدن مشکل، هماهنگی های لازم جهت عودت کالا به فروشگاه انجام خواهد شد..
توجه: لطفا در هنگام عودت کالا، کلیه متعلقات همراه آن را صحیح و سالم به شکل مناسب و ایمن بسته بندی نموده و به آدرس داده شده به شما از طرف مرکز تماس ارسال نمایید..
پس از ارسال کالا توسط مشتری با رعایت موارد مربوطه در بخش ارسال کالا ؛ پس از تایید کارشناس پاکبران  کالای جایگزین برای مشتری ارسال می گردد.

نکات :

موارد استفاده ناصحیح از کالا یا آسیب به وجود آمده توسط مشتری توسط فروشگاه و کارشناس مربوطه احراز میگردد.در صورت تایید اشکال مطرح شده توسط کارشناس پاکبران، هزینه حمل و نقل و ارسال مجدد به عهده پاکبران میباشد.

 

۲) مرجوع کردن کالا به علت مغایرت سفارش مشتری و کالای دریافت شده
مشتریان گرامی می توانند در صورت مشاهده مغایرت در سفارش تحویل شده با سفارش ثبت شده خود در سایت، ظرف مدت ۲ روز کاری با فروشگاه پاکبران تماس گرفته و مغایرت را اطلاع دهند. پس از تایید موضوع از طرف کارشناس پاکبران هماهنگی های لازم برای ارسال کالا مطابق با سفارش مشتری انجام می گردد.
نکات :

این سرویس در صورتی امکانپذیر میباشد که مغایرت توسط کارشناس پاکبران تایید گردد پس از تایید موارد توسط کارشناس پاکبران هزینه حمل و ارسال مجدد به عهده فروشگاه پاکبران میباشد.

 تذکر: وجود خط و خش در دوچرخه و ماشین شارژی جزلاینفک آنها میباشد و شامل تعویض کالا نمیگردد.